Ön itt jár: > Kezdőlap >

Üzletkötő

Üzletkötő

Üzletkötői pozíció

Budapesti telephelyű, hűtött élelmiszer nagykereskedelmi raktárunkba üzletkötő kollégát keresünk!

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Céges gépjármű
  • Mobiltelefon
  • Családias légkör
  • Rugalmas időbeosztás
  • Teljes munkaidős állás

Téged keresünk ha:

  • Magadra és a munkádra igényes vagy
  • Rendelkezel szakmai tapasztalattal
  • Szereted a pörgést
  • Jó a kommunikációs készséged
  • Van B kategóriás vezetői engedélyed
  • Word és Excelt alapszinten használod

Főbb feladatok:

  • Új partneri kapcsolatok keresése
  • Kapcsolattartás az új és meglévő partnerekkel
  • Napi partnerlátogatások dokumentálása

Előnyt jelent az élő és kiépített kapcsolati rendszer.

Munkavégzés helye: Budapest XIX. kerület, Méta utca 31.

CSAK fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel az allas@kolbaszposta.hu címen!