Ön itt jár: > Kezdőlap >

Raktáros

Raktáros

Raktáros pozíció

Budapesti telephelyű, hűtött élelmiszer nagykereskedelmi raktárunkba raktáros kollégát keresünk!

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Karrier lehetőség
  • Családias légkör
  • Teljes munkaidős állás
  • 1 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Munkakezdés reggel 05:00-tól max heti 40 óra, vannak erősebb és gyengébb napok de 14.00-ig végzünk.

Téged keresünk ha:

  • Magadra és a munkádra igényes vagy
  • Rendelkezel szakmai tapasztalattal
  • Szereted a pörgést
  • Jó a kommunikációs készséged

Főbb feladatok:

  • Raktári komissiózás
  • Áruátvétel és kiadás
  • Raktári rend fenntartása

Munkavégzés helye: Budapest XIX. kerület, Méta utca 31.

CSAK fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel az allas@kolbaszposta.hu címen!